prestige-taniec.com.pl

jaki taniec spala najwiecej kalorii

jaki taniec spala najwiecej kalorii Chociaż ja czasami zrobić „w twarz” yer tańczyć po pobiciu mojego syna w Lego Star Wars, to w większości pozytywne doświadczenie dla każdego.

Plus, to znaczy, spędzam czas z nimi, kiedy oni mieli być inaczej strefowego się przed telewizorem.

Uczy im cierpliwości, umiejętności uczenia się i trochę filozofii. Kiedy moja 6-letnia córka spojrzała na mnie po coraz pobity źle w kolejnym wyścigu Viva Pinata i powiedział: „To jest w porządku, tato, byłem trochę szybciej, tym razem!” Wiedziałem, że jestem na coś.biuro(at)sipi.com.pl

Uczy je, aby grać razem. Mój 8-letni syn uczy się pomóc siostrze się nieco. Moja córka dowiaduje się, że jej brat nie jest czysto poświęcony farting w jej kierunku, przy obiedzie.

jaki taniec spala najwiecej kalorii

Komputery nie są modą. Gdzieś, kiedyś, moje dzieci będą pracować w pracy, gdzie ich zdolność do poruszania się wokół rzeczy na ekranie jest (lub powinna być) brane za pewnik. Będą w stanie go obsłużyć.

Gry są zabawne. Broń Boże nasze dzieci powinny bawić się sushu ryż sushi w rzeczywistości. Ale gdzieś pomiędzy krótkowzrocznych standaryzowanych testów i „No Child Left Behind” Chcę, aby upewnić się znaleźć kilka źródeł radości w ich życiu. Gry są fajne!

Geek jest nowy super. Mówiąc o chłodnym, gdzie w ciągu ostatnich 15 lat poszedłem od bycia przegranym maniakiem do chłodnego geek. Łał. Moje dzieci zasługują na szansę na wszystkich gorących randek w liceum. Dobrze. Moja córka właściwie nie, bo będę mordować każdego, kto kładzie rękę na nią. Ale masz pomysł.

jaki taniec spala najwiecej kalorii

Życie emuluje gry wideo. Interfejs w 777 przypomina grę wideo. Nie na odwrót. Jeśli uważasz, że to zbieg okoliczności, że nie zwraca uwagi.

To lepsze niż telewizja. Widziałeś niektóre CRUD w telewizji w tych dniach? To wysysa mózgi swoich dzieci. Gry wideo wymagają, aby dzieci podjąć działania i reagować na to, co widzisz.

Utrzymuje je zajęty. Ci z Was, którzy nie są rodzice, nie krępuj się krzywić i osądzanie.
Artykuł dzięki: