prestige-taniec.com.pl

jaki taniec na pierwszy taniec

jaki taniec na pierwszy taniec Rodzice, wiesz dokładnie, co mówię. Czasami gra wideo jest lepsze blokowanie dzieciom w małej klatce. W przypadku korzystania z klatki, ludzie rządowych przyjdzie. Użyj gry wideo, i jesteś dobry.

Gry nauczyć dzieci, aby oddzielić media z rzeczywistością. To już nie wystarczy wyciąć dzieci się od mediów. Oni zalewany z nim. Trzeba wychowywać dzieci, który potrafi odróżnić Mass Effect i rzeczywistości. I jestem przygnębiony, że muszę wyjaśnić.

Gry pobudzają kreatywność. Gry komputerowe dostać dzieci myślenia: jeśli ktoś może narazić komputer zrobisz, co jeszcze mogą zrobić? Będą nosić ze sobą, że resztę swojego życia.

Gry nauczyć je rozwiązywania problemów. Mój syn zorientowali się puzzle Lego Star Wars, że nawet nie mogę dostać moją głowę. Po tym, jak została wykonana jest rozdrażniony, byłem dang wrażeniem.

jaki taniec na pierwszy taniec

Gry stały się doświadczeniem społecznym. Zobacz numer 1. Dzieci nie siedzą sami w pokojach grając w gry dłużej (przynajmniej nie robić, jeśli ich rodzice ich nie pozwolić). Grają ze swoimi przyjaciółmi. I gry, takie jak Rock Band zabrać go do innego poziomu z wszelkiego rodzaju chłodnym spółdzielczego zabawy.

Oczywiście, tak jak wiele innych smakołyków: Zbyt dużo czekolady sprawia, że ??maleństwo szaleńcem. Zbyt wiele gier wideo to samo. Powściągliwości i inteligencję, i obserwować, jak dzieci reagują. Nie pozwól im grać online bez nadzoru i nie pozwolić im grać w gry z napisem „M” lub gier, które znasz będzie straszyć ich głupie.

Gry + dzieci + Ty = OK

Ian Lurie jest pisarzem i marketingu w Seattle, WA. Obecnie reprezentuje ItzaBitza , którego rysunek i uczenia się gra wideo pomaga uczyć dzieci czytać, a także Dreambox Learning, którego nauki matematyki on-line Gra uczy dzieci umiejętności krytycznego matematycznych. ulubione gry Iana są WoW i StarCraft. On nie pozwolił swoim dzieciom grać w jedn.Będą mu wybaczyć kiedyś.

Artykuł dzięki: